„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” – Albert Schweitzer

Nasz klub startował od zera na początku nie mieliśmy nic tylko tonę pomysłów i od groma zapału by je zrealizować. Z tą determinacją pukaliśmy w każde drzwi i w każde okna by uzyskać pomoc choćby najmniejszą w realizacji naszego planu. Udało nam się namówić wielu dobrych ludzi by nam pomogli, udało nam się podjąć współpracę z Urzędem miasta, który to uznał naszą inicjatywę za wartościową dla społeczeństwa.

Jakże jest nam miło gdy dziś to my możemy udzielić komuś pomocy w realizacji ich wspaniałych pomysłów ku poprawieniu czyjegoś życia. Z pomocą wszystkich klubowiczów udało nam się zebrać darowiznę dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Smolnicy.

Chcieli byśmy ogromnie podziękować gronu pedagogicznemu i dyrekcji z Zespołu Szkół i Placówek w Smolnicy za zaproszenie na Wigilię na której grupa fantastycznej młodzieży sprezentowała gościom cudowny prezent w postaci przedstawienia. Jasełka odgrywane przez dzieciaki z ośrodka wywarły ogromne wrażenie na nas i wszystkich gościach. Jesteście niesamowici i życzymy Wam wszystkiego dobrego w Nowy Rok.